Gyvenimas sezonų ritmu: mityba ir kasdienė veikla. I dalis, RUDUO

Vis didesnio susidomėjimo sulaukia senųjų Indijos šventraščių – Vedų – žinios. Tai seniausias indoarijų civilizacijos tekstų rinkinys, apimantis dvasinio tobulėjimo žinias, skirtas visiems gyvenimo aspektams. Išskirtinis Vedų bruožas yra tas, kad jos ypač smulkiai aprašo kasdienės veiklos veiksmus ir ritualus, kad atlikdami paprasčiausius dienos darbus kiekviename veiksme jaustume dieviškumą ir siektume Šviesos. Laikantis Vedų principų,  visos gyvos būtybės gyvenime turėtų jausti begalinę laimę ir ramybę.

Vedų išmintis ir praktikos prieš daug tūkstančių metų buvo užrašytos ir skirtos visai žmonijai kaip visaverčio, harmoningo ir laimingo gyvenimo vadovas. Viso pasaulio kultūrose randame panašių tradicijų, ritualų, praktikų, bet Vedų lopšiu laikoma būtent Indija – šalis, kuri geriausiai išsaugojo ir perdavė pasauliui kultūrą, susiejančią visus žmogaus siekius su dvasiniu tobulėjimu. Vedų filosofija ir kultūra atlaikė laiko išbandymus ir dėl savo savybių yra vis dar „gyva”.

Šioje knygelėje rasite:

• žinių apie tai, kas keičiasi gamtoje rudenį ir kokie pokyčiai tuo metu vyksta žmogaus organizme, kaip reikėtų juo pasirūpinti, kad jaustumėmės sveiki ir žvalūs;
• patarimų apie tinkamus ir netinkamus produktus rudeniui;
• platesnius aprašymus apie ryžius ir lengviausiai virškinamus lęšius;
• keletą lengvų, rudens sezonui tinkamų receptų.